oferta

Wydawnictwo


   Przez 18 lat działalności wydawniczej we współpracy z różnymi jednostkami samorządowymi w całej Polsce, opracowaliśmy i wydaliśmy około 1200 książek, albumów i folderów promocyjnych, prezentujących różnorodne zakątki naszego kraju. Były to zarówno publikacje albumowe w których przewodnią rolę odgrywały fotografie jak i obszerne tekstowo monografie czy książki historyczne. Wszystkie wydawane przez nas książki opatrzone są nr ISBN oraz zarchiwizowane w Bibliotece Narodowej w Warszawie.

Poligrafia


   Zajmujemy się wydawaniem kalendarzy ściennych jedno i wieloplanszowych oraz kalendarzy biurkowych przygotowywanych według indywidualnego projektu dopasowanego do potrzeb i preferencji klienta. Wydajemy również mapy z przeznaczeniem dla celów turystycznych. Stałych klientów obsługujemy także w zakresie drobnej poligrafii polegającej na wydawaniu ulotek informacyjnych oraz widokówek.


   W każdej dziedzinie życia, również w projektowaniu i poligrafii, niezbędne są zmiany na lepsze i podążanie z duchem czasu. Nasze 18 letnie doświadczenie w prowadzeniu wydawnictwa, kadra energicznych ludzi z pasją i profesjonalne zaplecze techniczne pozwalają na przygotowywanie coraz lepszych, nowocześniejszych i eleganckich produktów. Bez względu jednak na nasze osobiste gusta, preferencje i trendy mody zawsze na pierwszym miejscu są oczekiwania naszego klienta.