oferta


Album "Powiat Kwidzyński"
Dodano: 2009-05-29 13:16


kwidzyn
Szanowni Państwo
Mamy przyjemność poinformować, iż kilka dni temu ukazała się nasza nowa książka o powiecie kwidzyńskim. Publikacja została wydana w ramach serii "Wonderful Poland". Jest to nasze trzecie wydanie opracowane przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Kwidzynie.
W wielu miejscach na terenie naszego powiatu oraz w samym mieście Kwidzynie zaszło w ostatnim czasie wiele pozytywnych zmian. W książce chcieliśmy pokazać Państwu zarówno te widoczne "gołym okiem" jak i te o których może jeszcze nie wiedzieliście.
Serdeczne podziękowania składamy wszystkim firmom, które poprzez zamieszczenie swojej oferty gospodarczej w niniejszej książce przyczyniły się do jej wydania. Bardzo dziękujemy naszym stałym klientom jak i firmom, które obdarzyły nas zaufaniem i zdecydowały się na współpracę z nami po raz pierwszy.
zespół wydawniczy VEGA Studio Adv.


Poszukujemy pracowników
Dodano: 2009-04-2 9:48


Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych
Forma współpracy – umowa zlecenie, o dzieło
Obszar wykonywania pracy – teren całej Polski
Do zadań Handlowca będzie należało: aktywne pozyskiwanie nowych klientów, selekcja potencjalnych klientów, nawiązywanie kontaktów, negocjacje handlowe.
Wymagania – dyspozycyjność, komunikatywność, kreatywność, prawo jazdy kat. B, doświadczenie na podobnym stanowisku.

Manager działu handlowego branży usług poligraficznych
Forma współpracy – umowa o pracę
Obszar wykonywania pracy – Kwidzyn i teren całej Polski
Do zadań Managera będzie należało pozyskiwanie zleceń i koordynowanie prac w zakresie usług poligraficznych, selekcja potencjalnych klientów, nawiązywanie kontaktów i negocjacje handlowe.
Wymagania – komunikatywność, kreatywność, dyspozycyjność, doświadczenie w prowadzeniu rozmów handlowych, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w branży reklamowej i poligraficznej.

Programista stron internetowych
Wymagania:
• Znajomość, HTML, XHTML, JavaScript, PHP, XML, SOAP, Web Services, Flash
• Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL)
• Znajomość zagadnień sieciowych (http, https, tcp/ip)
Mile widziane wykształcenie informatyczne


Podziękowania
Dodano: 2009-03-2 8:59


VEGA Studio Adv. składa serdeczne podziękowania Pani Karolinie Barc za udostępnienie fotografii do opracowania folderu Nadleśnictwa Ostrów Mazowiecka, wydanego w ramach serii SKARBY PRZYRODY.< przejdź do strony głównej